Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.04.2018 18:09

Агенція Румунії з міжнародного розвитку надасть грант на реконструкцію приймального відділення Чернівецького онкодиспансеру |  Міжнародне співробітництво

Сьогодні, 3 квітня, у приміщенні Генерального консульства Румунії в Чернівцях відбулася робоча зустріч із заступником генерального директора Агенції Румунії з міжнародного розвитку при Міністерстві закордонних справ Румунії паном Чезарем Маріном, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено пропозицію щодо надання фінансової допомоги з метою реалізації на території Чернівецької області проектів у сфері охорони здоров’я, культури, обміну досвідом між представниками правоохоронних та контролюючих органів та дотримання положень виборчого законодавства.

Так, за словами пана Чезара Маріна, вказана фінансова підтримка надається в рамках домовленостей, досягнутих під час зустрічі Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Теодора Мелешкану, що відбулась у м. Чернівцях 11 січня цього року, та має за мету підкреслити дружній характер відносин між нашими державами.

«Насамперед ми зацікавлені у реалізації стартового проекту з реконструкції одного з відділень закладу охорони здоров’я вашого краю, який має у цьому потребу, загальною вартістю 100 тисяч євро», – відзначив пан Марін, звертаючись до присутніх.

У свою чергу голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян подякував пану Чезарю Маріну за підтримку, яку Агенція Румунії з міжнародного розвитку висловила бажання надати, а також запропонував допомогти у пошуку партнерів для реалізації вказаного проекту.

Відтак, учасники зустрічі відвідали Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер, три відділення якого потребують невідкладної реконструкції, де ознайомились з умовами перебування пацієнтів та загальним станом внутрішніх приміщень установи.

Оглянувши відповідні приміщення онкологічного диспансеру та ознайомившись з наявною проектно-кошторисною документацією, пан Чезар Марін запропонував спрямувати грантові кошти на проведення реконструкції приймального відділення лікарні.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми