Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.04.2018 14:48

Іван Мунтян поспілкувався з колективом обласного медичного діагностичного центру |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 2 квітня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав Чернівецький обласний медичний діагностичний центр, де зустрівся та поспілкувався з його трудовим колективом. Також головний лікар діагностичного центру Анатолій Вдовічен поінформував посадовця про здобутки у діяльності установи та наявні проблемні питання, які потребують вирішення.

«Ваш медичний заклад є дуже важливою ланкою у системі охорони здоров’я, адже завдяки вашій сумлінній праці буковинці мають можливість отримати якісні сучасні медичні послуги. Звісно, хотілося би зробити ще більше для покращення матеріально-технічної бази закладу, але нині наша держава переживає непрості часи й левова частка бюджету йде на зміцнення нашої обороноздатності та оборону від російських окупантів. Незважаючи на це, депутатський корпус обласної ради й надалі буде підтримувати діагностичний центр та робити усе необхідне, щоб установа розвивалася відповідно до вимог часу», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до медичного персоналу та працівників обласного медичного діагностичного центру.

Відтак, керівник представницької влади краю привітав з 65-річним ювілеєм головного лікаря центру Анатолія Вдовічена та вручив йому Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми