Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

30.03.2018 16:33

Рятувальники провели заняття із працівниками Хотинського районного військкомату |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Рятувальники провели заняття із працівниками Хотинського районного військкомату

 

Одним із заходів, спрямованих на попередження виникнення пожеж, є проведення протипожежних інструктажів. Працівники Хотинського районного відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій провели заняття з колективом Хотинського районного військового комісаріату.

На початку зустрічі вогнеборці розповіли працівникам установи про випадки пожеж, які сталися від початку року в області, пояснили присутнім, наскільки важливо вжити всіх заходів, щоб запобігти виникненню загорання. Також працівники Управління розказали людям, як правильно поводитися у разі пожежі в приміщенні. Рятувальники нагадали працівникам військкомату правила евакуації, пояснили, наскільки важливо діяти згідно плану, не панікувати та не утворювати тисняви на виході.

Окрім цього, із трудовим колективом було проведено заняття, щодо як користуватися вогнегасником. Розповіли про типи вогнегасників, пояснили принцип їх дії і продемонстрували, як правильно їх використовувати.

  • Автор:Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій обласні
  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій обласні

Tеми