Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.03.2018 18:11

Розпочато підготовку до проведення у столиці Буковини Чемпіонату світу з мотокросу |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Розширене засідання Організаційного комітету та Виконавчої дирекції з підготовки та проведення у 2018 році Чемпіонату світу та Європи, Чемпіонатів і Кубків України зі спортивно-технічних видів спорту та військово-патріотичних заходів у Чернівецькій області відбулося сьогодні, 23 березня. Участь у засіданні взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, учасники Оргкомітету обговорили хід підготовки до проведення у м. Чернівцях етапу Чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та етапу Чемпіонату Європи з кросу на квадроциклах, що відбудуться 5-6 травня цього року.

«Мотокрос уже давно став своєрідною візитною карткою столиці нашого краю, адже щороку тут проходять престижні представницькі змагання з цього виду спорту, участь у яких беруть команди спортсменів з усього світу. Досвід минулого року свідчить про те, що ми готові до проведення змагань будь-якого рівня, втім, цього року, як і минулого, нам є над чим працювати. Вважаю, що запорукою нашого успіху є правильне позиціонування цих спортивних змагань та потужна рекламно-інформаційна кампанія», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми