Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.03.2018 16:29

З нагоди 4-ї річниці утворення Національної гвардії України |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 23 березня 2018 року, заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь в урочистостях з нагоди 4-ї річниці від дня утворення Національної гвардії України. У своєму виступі він тепло привітав зі святом особовий склад 2-ї стрілецької роти та ветеранів НГУ від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто.

       Посадовець відзначив важливу роль, яку відграють національні гвардійці в організації належної відсічі російським окупантам та їх поплічникам на Сході України, у забезпеченні суспільного правопорядку та конституційної законності на теренах України загалом та на території Чернівецької області зокрема. Віталій Мельничук запевнив присутніх на урочистих зборах військовиків, що органи місцевого самоврядування Буковинського краю, територіальні громади області надаватимуть всебічну підтримку та допомогу підрозділам Національної гвардії України для забезпечення належного виконання покладених на них відповідальних обовязків та завдань.

       Заступник Голови Чернівецької обласної ради вручив кращим нацгвардійцям почесні відзнаки крайової представницької влади.

       Учасники урочистостей хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу память загиблого в бою з російськими загарбниками свого бойового побратима Віктора Редькіна та інших полеглих героїв російсько-української війни.   

Фотосесія

Tеми