Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.03.2018 17:29

З нагоди Дня Служби безпеки України |  Законність і правопорядок

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистостях, які відбулись в Управлінні Служби безпеки України в Чернівецькій області з нагоди професійного свята. Вона щиро привітала буковинських вартових державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто.

«Буковинці за правом пишаються вашими здобутками у боротьбі з проявами корупції та хабарництва, у контррозвідувальній діяльності, у справі запобігання терористичним актам та іншим нагальним загрозам безпеці наших громадян», - наголосила посадовець у своєму вітальному зверненні до керівників та співробітників УСБУ в Чернівецькій області.

Інга Маковецька запевнила учасників урочистих зборів, що депутатський актив, громадськість Буковинського краю високо цінують внесок співробітників Служби безпеки України у справу збереження громадського порядку та конституційної законності на теренах Чернівецької області і готові надати всебічну підтримку у життєво важливій справі забезпечення конституційної законності, належного захисту державних інтересів, надійного забезпечення прав та свобод громадян.

З нагоди професійного свята своїх співробітників та поважних ветеранів Служби безпеки України тепло привітав начальнику УСБУ в Чернівецькій області Руслан Сторожук.

Фотосесія

Tеми