Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.03.2018 15:40

З метою успішного досягнення Цілей сталого розвитку |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь у протокольній зустрічі з представниками місії експертів Організації Об’єднаних Націй. Цього разу з робочим візитом Чернівецьку область відвідали  Директор Центру політики ПРООН в Сеулі, керівник місії MAPSв Україні пан Балаш Хорваш, експерт з реформування управління ПРООН (Нью-Йорк, США) пан Жозе Круз-Осоріо, заступник Директора національного офісу ПРООН в Україні пані Ван Нгуєн, програмний координатор ПРООН Мустафа Саіт-Аметов.

У вітальному слові перший заступник керівника крайової представницької влади від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто подякувала поважним гостям за дієву допомогу у справі реалізації суспільно-корисних проектів та ініціатив, спрямованих на досягнення амбітних цілей сталого розвитку. Інга Маковцька відзначила важливу роль проектів та програм ПРООН у справі становлення та інтенсивного розвитку новостворених обєднаних територіальних громад.

Посадовець висловила переконання в тому, що в ході  насиченого подіями та представницькими зустрічами, візиту до Чернівецької області поважні експерти ПРООН матимуть можливість особисто переконатися в одностайній підтримці таких проектів і програм з боку Буковинської громади та органів представницької влад усіх рівнів.

Фотосесія

Tеми