Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.03.2018 15:25

Іван Мунтян привітав випускників та професорсько-викладацький колектив Буковинського університету |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» відбулися у столиці Буковини сьогодні, 15 березня. Привітав випускників, викладачів та студентів університету голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Ваш університет добре відомий не лише на теренах нашого краю, але й далеко за його межами, як один із перших українських приватних вищих навчальних закладів, якому за короткий строк вдалося успішно вийти на національні та європейські стандарти викладання та навчання. Й нині Буковинський університет є центром передових технологій у навчанні та вихованні студентської молоді. Хотів би побажати тим випускникам, які сьогодні покидають стіни рідної альма матер та розпочинають новий відповідальний етап свого життя, завжди шанувати своїх викладачів та наставників. Також просив би пам’ятати, що усі ми маємо можливість навчатися і працювати у мирі та спокої завдяки нашим мужнім захисникам, які на Сході України ціною власного здоров’я та життя стримують російську військову агресію. Тож будьте гідними їх подвигів, не марнуйте свої таланти та можливості. Щастя вам, міцного здоров’я, Божого благословення, наснаги та успіхів в житті та праці на благо рідного краю та нашої незалежної Батьківщини!», – відзначив посадовець, звертаючись до учасників урочистостей.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми