Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.03.2018 14:16

Заради розвитку буковинських Карпат |  Транскордонне співробітництво

Зустріч голів Чернівецької та Львівської обласних рад Івана Мунтяна та Олександра Ганущина з головою Сучавської повітової ради (Румунія) відбулась сьогодні, 9 березня у м.Сучава. Участь у зустрічі також взяли голови Вижницької та Путильської районних рад Михайло Андрюк та Микола Шевчук, голови Вижницької і Вашківецької об’єднаних територіальних громад Олексій Чепіль і Микола Перч, а також виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.
Обговорено окремі питання розвитку прикордонної інфраструктури гірських регіонів Чернівецької області та Сучавського повіту, визначено пріоритети транскордонної співпраці на 2018 рік, окреслено коло першочергових завдань, зокрема, в контексті спільної реалізації транскордонних проектів в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020». Розглянуто можливість підписання відповідних угод про співпрацю.
«Транскордонні проекти можуть стати альтернативним джерелом фінансового ресурсу для вирішення багатьох давно назрілих проблем, на які постійно бракує коштів державного та місцевих бюджетів. Гадаю, що досвід наших румунських партнерів є дуже корисним, адже окрім проведення базових реформ ми повинні навчитися грамотно залучати та цивілізовано використовувати кошти європейських і міжнародних фондів, щоб не потрапляти у ситуації, подібні до тієї, яка виникла із реконструкцією пунктів пропуску «Дяківці» та «Красноїльськ», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі.
«Переконаний: якщо у сьогоднішніх непростих умовах ми зможемо зробити життя мешканців наших регіонів хоча б трохи комфортнішим та заможнішим, ми виправдаємо довіру людей», – підсумував голова крайового парламенту Буковини.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми