Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.03.2018 16:25

Іван Мунтян: Високий рівень персональної та командної відповідальності дозволяє забезпечити належні результати роботи фіскальних органів регіону |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників розширеної наради, яку провів в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак сьогодні, 1 березня, за участі керівників об’єднаних державних податкових інспекцій в районах та м. Чернівцях, відділу податкової міліції та структурних підрозділів обласного апарату ГУ ДФС у Чернівецькій області.

«Завдання, які нині стоять перед фіскальними органами краю, воістину дуже важливі, оскільки від наповненості державного та місцевих бюджетів залежить успіх проведення реформ та життєдіяльність нашої країни загалом. І це при тому, що реалії сьогодення вимагають від вас максимально можливої відкритості та прозорості. Втім, переконаний, що високий рівень персональної та командної відповідальності дозволяє забезпечити належні результати цієї роботи. У свою чергу цифри промовисто свідчать про те, що зрушення на краще в роботі фіскальних органів області є, вони незаперечні і очевидні для всіх», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, учасниками наради заслухано та проаналізовано інформацію про виконання у 2017 завдань з адміністрування податків та зборів, доведених Державною фіскальною службою України, відзначено позитивну тенденцію із нарощування обсягів бюджетних надходжень в області, а також окреслено завдання щодо надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у І кварталі цього року. Насамкінець підбито підсумки контрольно-перевірочної роботи та роботи з легалізації найманих працівників.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми