Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.02.2018 16:23

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у засіданні колегії Чернівецької ОДА |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 28 лютого, відбулося розширене засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, участь у якому взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Підбито підсумки роботи зі зверненнями громадя, підсумки роботи органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області та підсумки роботи управління екології та природніх ресурсів облдержадміністрації у 2017 році, визначено завдання для відповідних структурних підрозділів на 2018 рік. Також розглянуто питання про стан свободи слова в Чернівецькій області.

Відтак, Іван Мунтян взяв участь нараді за участі голів районних державних адміністрацій та голів об’єднаних територіальних громад, присвяченій питанням впровадженню реформи децентралізації та удосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг області. Заслухано інформацію про роботу вказаних центрів, створення та функціонування поліцейських станцій в об’єднаних територіальних громадах, стан передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність, а також хід впровадження реформи децентралізації в галузях освіти та охорони здоров’я краю.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми