Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.02.2018 12:44

Підбито підсумки роботи медичної галузі Буковини за минулий рік |  Охорона здоров'я

Сьогодні, 23 лютого, на базі міської дитячої лікарні м.Чернівців відбулось засідання підсумкової колегії Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей Ігор Малишевський.

«Сьогодні ми підбиваємо підсумки роботи медичної галузі Буковини за минулий рік, а це, одночасно, є підбиттям певних підсумків роботи крайової влади. Не буду озвучувати сухі статистичні дані, скажу лишень, що минулого року медична галузь області була профінансована на понад 1 мільярд гривень. Безперечно, розуміємо, що цього недостатньо, аби вирішити усі проблемні питання в галузі. Водночас, у 2017 році спільними зусиллями ми змогли оновити матеріально-технічну базу низки лікувально-профілактичних закладів області, придбати дороговартісне медичне обладнання, здійснити роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту ряду закладів охорони здоров’я регіону», – зазначила Інга Маковецька, звертаючись до представників медичної спільноти краю.

Також посадовець запевнила медичний загал у тому, що представницька влада краю й надалі робитиме усе необхідне для вирішення проблемних питань галузі, покращення умов праці для лікарів та умов надання медичної допомоги їхнім пацієнтам.

Насамкінець від імені голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька привітала буковинських лікарів із успішним завершенням складного, проте багатого на здобутки року.

Відтак, учасники засідання заслухали низку доповідей про якість роботи системи охорони здоров’я області, фінансово-економічний стан галузі, надання медичної допомоги учасникам АТО у минулому році, проаналізовали основні показники з усіх напрямків надання медичної допомоги усім категоріям населення та окреслили пріоритетні завдання на поточний рік.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми