Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.02.2018 16:47

Людям з обмеженими важливостями – турботу та піклування громади краю  |  Соціальна політика

Сьогодні, 13 лютого 2018 року, заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у церемонії відкриття відремонтованого житлового корпусу для підопічних Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату Глибоцького району. Наразі співробітники цієї обласної комунальної установи соціально-медичного спрямування, розрахованої на 200 пацієнтів, опікуються 179-ма особами, які страждають на хронічні психоневрологічні розлади та потребують постійного кваліфікованого догляду.

    До недавнього часу усі пацієнти будинку-інтернату, утримувались у пристосованому приміщенні, спорудженому наприкінці XIX-го століття. Відповідними рішеннями Чернівецької обласної ради з обласного бюджету були виділені кошти на капітальний ремонт житлового корпусу №1. В результаті спільних цілеспрямованих зусиль обласної, районної та місцевої влади та дієвій допомозі з боку трудового колективу будинку-інтернату, громади Глибоччини та села Петричанка наразі споруджено сучасний житловий комплекс для 36-ти підопічних будинку-інтернату, який відповідає усім сучасним вимогам до споруд такого типу.

       У своєму вітальному слові Віталій Мельничук тепло привітав присутніх на врочистій події від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто.

«Спільними зусиллями ви зробили добру справу. Завдяки вашій натхненній, самовідданій праці створено більш комфортні умови перебування для десятків людей, які волею долі  обмежені в можливостях самостійно обслуговувати себе», -зазначив посадовець. «Українська Держава переживає нині скрутні, тривожні часи. На Сході України триває визвольна війна нашого народу проти російських загарбників та їх поплічників. Тим радісніше, що, попри скруту та фінансові негаразди, влада та громада віднайшли необхідні ресурси та можливості для того, щоби допомогти знедоленим та немічним людям», - наголосив Віталій Мельничук.

     

Фотосесія

Tеми