Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.02.2018 16:56

Діти-переселенці зі Сходу України допомагають одноліткам |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька привітала організаторів та учасників презентації Всеукраїнського соціального проекту «Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV – діти для дітей», яка відбулась в приміщенні обласної бібліотеки для дітей. Так, проект має за мету випуск на електронних носіях дитячих аудіо-книг, озвучених для діток з вадами зору їхніми однолітками з родин вимушених переселенців.

У своєму вітальному слові Інга Маковецька дала висооку оцінку зазначеній ініціативі громадського об’єднання «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «ВЕСЕЛКА ТV», яка втілюється у життя за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Зокрема, посадовець зауважила, що діти вимушених переселенців уже давно стали рідними на буковинських теренах. Більше того, вони прагнуть допомогти своїм одноліткам, які мають особливі потреби. Саме тому маленькі переселенці долучилися до озвучення аудіо-книг для діток з вадами зору.

Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто Інга Маковецька подякувала організаторам проекту та їх чернівецьким партнерам за надзвичайно потрібну та корисну справу. «Впевнена, що добро, турбота та любов переможуть усе зло та ненависть», – наголосила перший заступник голови Чернівецької обласної ради.

На завершення презентації організатори акції вручили флеш-носії з аудіо-книгами присутнім у залі дітям та представникам бібліотек для дітей і дитячих реабілітаційних закладів.

Фотосесія

Tеми