Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.01.2018 10:29

Спочив у Бозі Тарас Романович Кияк |  Слово на спомин

Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради глибоко сумують з приводу передчасної смерті відомого політичного та громадського діяча, знаного вченого-мовознавця, депутата Верховної Ради України  II скликання, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та практики перекладу з німецької мови Інституту філології Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка Тараса Романовича Кияка.
На 74-му році життя відійшов у Вічність один з фундаторів Народного Руху України, колишній голова Чернівецької обласної організації Демократичної партії України, колишній голова обласної організації ВУТ «Просвіта» імені Т.Шевченка, справжній патріот, визначний педагог та науковець, нагороджений Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради "За заслуги перед Буковиною".
У ці скорботні дні щиро поділяємо сум і тугу рідних та близьких покійного з приводу тяжкої, непоправної втрати. Світла пам’ять про Тараса Романовича Кияка завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

Tеми