Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.01.2018 20:12

Буковина та Львівщина спільно вирішуватимуть проблеми Карпатського регіону |  Міжрегіональне співробітництво

Сьогодні,13 січня 2018 року, відбулась робоча зустріч Голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна з Головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним за участі виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галини Литвин. Керівник представницької влади Буковинського краю поінформував поважних гостей про рішення Чернівецької обласної ради щодо вступу до складу АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» та сплати відповідного вступного грошового внеску, передбаченого Статутом цієї фундації. Він наголосив на важливості обєднання зусиль областей Карпатського регіону задля комплексного розвязання нагальних проблем гірських районів та пришвидшення євроінтеграційних процесів.

       Іван Мунтян розповів своїм львівським колегам про перебіг та підсумки візиту до Чернівецької області Міністрів закордонних справ України та Румунії, Міністра освіти і науки України та Міністра національного виховання Румунії. Він наголосив на необхідності якнайскорішого введення в дію пунктів автомобільного пропуску «Шепіт» та «Руська», готовність яких сьогодні становить понад 75%, та висловив впевненість у тому, що учасники АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» нададуть Чернівецькій області всебічну допомогу у розвязанні цього вкрай важливого питання.

       Керівник представницької влади Львівщини Олександр Ганущин щиро привітав Голову Чернівецької обласної ради із вступом до Єврорегіону Карпати – Україна. Він підтримав свого буковинського колегу у прагненні спільними зусиллями допомогти горянам подолати наявні соціально-економічні проблеми розвитку гірських територій. Олександр Ганущин запевнив Івана Мунтяна у цілковитій підтримці його прагнення ввести в експлуатацію пункти автомобільного пропуску на території Путильського району, а також міжнародних пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці», та пообіцяв надати всебічну допомогу у цій суспільно важливій справі.

       Олександр Ганущин та Галина Литвин тепло привітали з нагоди 60-річного ювілею Голови Чернівецької обласної адміністрації Олександра Фищука, який приєднався до розмови.Львівяни із приязню та найкращими побажаннями вручили ювілярові памятні подарунки. Зустріч, що відбувалася у теплій, дружній атмосфері, було продовжено у кабінеті керівника крайової виконавчої влади.

Фотосесія

Tеми