Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

11.01.2018 16:18

Міжнародні пункти пропуску на Путильщині відкриють нові обрії розвитку краю |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Керівник обласної представницької влади Іван Мунтян під час протокольної зустрічі керівництва області з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним порушив актуальні питання облаштування та відкриття автомобільних пунктів пропуску «Руська» і «Шепіт» на території Путильського району, а також спорудження сучасних шляхопроводів до цієї ділянки українсько-румунського кордону. Такий крок, на думку Голови Чернівецької обласної ради, не тільки сприятиме дальшому розвиткові транскордонного та міжнародного співробітництва, але й відкриє нові перспективи розвитку гірських територій області, які за відсутності сучасної інфраструктури переживають скрутні часи.     

Іван Мунтян звернув увагу керівника зовнішньополітичного міністерства Української держави на досі нереалізований туристично-рекреаційний потенціал Путильщини. Адже за наявності відповідних інвестицій тут цілком можна створити такі привабливі обєкти, які незабаром зможуть скласти конкуренцію не тільки українському Буковелю, але й загальновідомим європейським гірським курортам. Посадовець зауважив, що неодноразово порушував ці питання на найвищому рівні, та тримав розуміння і підтримку з боку перших осіб держави.

      Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виявив щиру зацікавленість у якнайшвидшому вирішенні вищезазначених питань та дав оптимістичну оцінку перспективам пожвавлення міжнародного та транскордонного сполучення на території Чернівецької області.

Фотосесія

Tеми