Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.01.2018 14:02

Задля зміцнення дружніх відносин між Україною та Румунією  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 10 січня 2018 року, Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів робочу зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Румунії Олександром Баньковим. Керівник крайової представницької влади ознайомив керівника української дипломатичної місії в сусідній державі із станом партнерських взаємин між Чернівецькою областю та низкою регіонів Румунії.

Іван Мунтян наголосив на важливості взаємовигідних контактів між органами представницької влади прикордонних регіонів. Він підкреслив позитивну роль відновлення практики проведення спільних засідань депутатів Чернівецької обласної ради та радників Сучавської повітової ради.

Очільник крайового парламенту звернув увагу Посла Україи в Румунії на важливості якнайскорішого введення в експлуатацію міжнародних пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці», а також автомобільних пунктів пропуску «Руська» та «Шепіт».

Іван Мунтян побажав Олександру Банькову та співробітникам дипломатичних установ України в Румунії подальших успіхів у справі зміцнення взаємокорисних відносин між двома сусідніми країнами, між українським та румунським народами.

Tеми