Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.01.2018 14:46

З нагоди новорічних та різдвяних свят |  Мистецькі заходи

Сьогодні, 5 січня 2018 року, у гості до керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, співробітників виконавчого апарату обласної ради та апарату облдержадміністрації завітала барвиста коляда з обласної комунальної установи «Чернівецька обласна філармонія». Хористи і танцюристи Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка на чолі з народним артистом України Ярославом Солтисом подарували вдячним глядачам справжню святкову феєрію, незабутні враження та позитивні емоції.

«Надзвичайно приємно зустрічати у цих стінах таку гарну коляду, яка відтворила чудові традиції наших предків, справжні скарби національної історії та культури, кращих за які немає ніде у світі, - зауважив у своєму вітальному слові Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Щиро дякую творчому колективу обласної філармонії, артистам уславленого Буковинського ансамблю пісні і танцю від імені депутатського корпусу обласної ради, від себе особисто, адже ви є справжньою гордістю Буковинського краю. Щороку до нас приїздить все більше і більше гостей звідусіль. Мені радісно від того, що ми маємо що продемонструвати їм і маємо ким пишатися», - наголосив він.  

«Таїнство народження Христа-Спасителя є найбільшим святом, тож бажаю вам зустріти його у колі рідних та близьких людей, у щасті та радості. Кожен з нас цієї врочистої пори просить у Господа нашого Ісуса Христа прощення та благословення, здійснення заповітних мрій та благородних задумів. Бажаю усім вам отримати ці священні дари Божі та свято берегти їхнє життєдайне тепло у ваших душах», - з такими словами звернувся Іван Мунтян до усіх присутніх. На завершення він від щирого серця подякував колядникам за їх високе мистецтво, яке приносить людям радість та втіху, і вручив бажаним гостям памятні подарунки.

Фотосесія

Tеми