Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.12.2017 14:53

На церемонії складання присяги працівниками Управління патрульної поліції Чернівців |  Законність і правопорядок

Сьогодні, 27 грудня, Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистій церемонії складання Присяги на вірність українському народові працівниками Управління патрульної поліції в місті Чернівці Департаменту патрульної поліції України, яка відбулась на Центральній площі Чернівців.

        «Наша Батьківщина зустрічає Новий 2018 рік у непростих умовах, коли на Сході України точиться війна проти російських загарбників. За таких обставин загострюється криміногенна ситуація, активізуються злочинні елементи, частішими стають випадки порушення законності та правопорядку. Саме тому на оновлені органи внутрішніх справ загалом, і на патрульну поліцію зокрема держава, суспільство та Буковинська громада покладають особливі надії та сподівання», - наголосив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.

        Керівник крайової представницької влади висловив впевненість у тому, що молоде поповнення Чернівецької патрульної поліції з честю виправдає надії та сподівання жителів Чернівців та Чернівецької області щодо забезпечення законності та правопорядку на вулицях сіл, селищ та міст Буковинського краю.

        Іван Мунтян привітав присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав патрульним поліцейським, усім буковинцям та гостям нашого краю міцного здоровя, життєдайної Божої ласки, наснаги та успіхів в житті, праці та поліцейській службі на варті громадського порядку та безпеки громадян, на славу Буковинській громаді та матері – Україні!

Фотосесія

Tеми