Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.12.2017 14:55

Іван Мунтян: Буковинський край здавна славиться своєю багатою культурною спадщиною та неперевершеними майстрами мистецтв і самодіяльності |  Культура

На цьому голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян наголосив сьогодні, 22 грудня, вітаючи організаторів та учасників обласної мистецької програми «Цвіт культури розвивайся», що відбулася у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка.

«Буковинський край здавна славиться своїми споконвічними традиціями, багатою культурною спадщиною та неперевершеними майстрами мистецтв і самодіяльності. Вас знають та шанують, захоплюються вашою майстерністю і талантами в Україні та далеко за її межами. Ви – візитна картка нашого регіону в світі», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до митців Буковини.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та внесок у розвиток культури посадовець нагородив завідувача відділом науково-методичної роботи Чернівецького обласного краєзнавчого музею Євдокію Гаврищук Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». У свою чергу викладача режисерських дисциплін Чернівецького обласного училища мистецтв імені Сидора Воробкевича, Заслужену артистку України Анну-Дарію Андрущак керівник представницької влади краю відзначив Почесною грамотою та годинником Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми