Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.12.2017 19:25

Іван Мунтян: Такі патріоти Україні, як В’ячеслав Чорновіл, стали провісниками занепаду комуністичного режиму та незалежності Української Держави |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, сьогодні, 15 грудня, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися на базі Вижницької районної ради з нагоди 28-ї річниці першого масового рухівського мітингу на Буковині.

«Такі патріоти Україні, як В’ячеслав Чорновіл, доклали максимум зусиль для того, аби нині усі ми жили у вільній, демократичній державі. Саме вони, не побоявшись за свої родини, стали провісниками занепаду комуністичного режиму та першими на зламі епох заявили про бажання українського народу жити у незалежній країні. Їх яскравий приклад надихнув мільйони українців скинути з себе тоталітарне ярмо та зробити вибір на користь власної суверенної Української Держави. За це їм честь і шана. На жаль, нині багатьох із тих перших рухівців уже немає з нами. Але сьогодні їхні діти та онуки уже зі зброєю в руках на Сході знову стали на захист України та усіх нас від московських окупантів, які вкотре замахнулися на суверенітет та незалежність нашої держави», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, за вагомий особистий внесок у боротьбу за незалежність України та активну громадянську позицію голова крайового парламенту Буковини нагородив одного із засновників Народного Руху України на Буковині та учасника установчих зборів Народного Руху України 1989 року Володимира Клим-Грабницького Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми