Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.12.2017 15:59

Стартував конкурс журналістських робіт |  Інформації

Розпочався конкурс на отримання Національної премії «Media etc. 2.0» для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. Засновниками премії виступили «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо». До Ради премії увійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань.

До участі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні.

Для участі у конкурсі потрібно надіслати електронний лист-заявку на email konkurs@mediaetc.org. Детальна інформація про премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням: http://mediaetc.org/ або за телефоном: (063) 456-80-90 (Ольга Михайлова). Останній день подачі конкурсних заявок  20 грудня 2017 року.

Конкурсом передбачено окремі відзнаки для найкращих студентських робіт. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії у розмірі 5 тис. грн.

 

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми