Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.11.2017 15:20

Іван Мунтян: Обласна представницька влада готова надавати дієву підтримку органам прокуратури |  Вітаємо!

На цьому наголосив керівник представницької влади краю Іван Мунтян, вітаючи керівництво та співробітників органів прокуратури області напередодні професійного свята.

«Сьогодні, в умовах докорінного реформування усіх сфер життя нашої держави, органи прокуратури відіграють чи не найважливішу роль в оновленій системі правоохоронних органів України. Саме від них значною мірою залежить як скоро Україна постане рівною серед рівних у сім’ї правових держав Європи. Хочу відзначити, що органи прокуратури нашої області постійно працюють над покращанням показників своєї діяльності. У свою чергу, обласна представницька влада, депутати та посадові особи органів місцевого самоврядування усіх рівнів готові надавати дієву підтримку у спільній справі боротьби з проявами корупції, хабарництва та інших протиправних діянь. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати ці негативні явища, які заважать нам просуватись до європейських стандартів та цінностей», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, кращих працівників органів прокуратури регіону Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми