Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.11.2017 12:00

Іван Мунтян: Значення особистості Михайла Івасюка та його творчості важко переоцінити |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, у своєму вітальному слові до організаторів, учасників та гостей Міжнародної наукової конференції «Михайло Івасюк: Вчений, письменник, педагог, громадянин», яка розпочала свою роботу на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича сьогодні, 22 листопада.

«Значення особистості Михайла Григоровича Івасюка та його творчості важко переоцінити: він увійшов в українську літературу як представник Буковини, зробивши чималий внесок у вивчення й поширення буковинського фольклору як в Україні, так і за її межами. Як педагог Михайло Григорович передав свої знання багатьом учням, багато з яких стали знаними науковцями, що свято бережуть пам’ять про свого вчителя, достойно продовжуючи його справу. Й зрештою, Михайло Григорович – це батько родини талановитих нащадків. Ім’я його сина – Володимира Івасюка – стало своєрідним символом Буковини та України в світі», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми