Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

17.11.2017 16:23

Голова Чернівецької обласної ради привітав аграріїв Буковини з професійним святом |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 17 листопада, у столиці Буковини відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства, участь у яких взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Є багато професійних свят, однак, як на мене, День працівників сільського господарства – це національне свято нашого народу. Адже ми можемо досягнути високих вершин у багатьох галузях економіки та науки, але без відповідних досягнень у аграрному секторі вони будуть марними. Тому вважаю, що влада повинна приділяти першочергову увагу людям, які люблять рідну землю і незважаючи ні на що, роблять усе від них залежне, щоб зібрати гарний урожай. Впевнений, що коли ми належним чином поцінуємо працю аграріїв, Україна розквітне. Користуючись приємною нагодою, хочу подякувати усім буковинським трударям полів за ту допомогу, яку вони постійно надають нашим захисникам на Сході України, зокрема тим з них, які є депутатами місцевих рад усіх рівнів. Також хочу запевнити, що обласна рада буде й надалі підтримувати сільгоспвиробників нашого краю та буковинське село загалом», – наголосив керівник представницької влади Буковини, звертаючись до учасників урочистостей.

Відтак, Іван Мунтян нагородив директора приватного підприємства «Югро» Кельменецького району, депутата обласної ради Лілію Бортич Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Також кращих аграрії області посадовець відзначив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми