Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.11.2017 15:13

Горів автомобіль |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

7 листопада близько першої години ночі до 7 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в легковому автомобілі, який знаходився на подвір’ї багатоквартирного будинку в Хотині. На місце події одразу було направлено черговий караул. За лічені секунди вогонь охопив весь автомобіль, який знаходився поруч з гаражем, тому існувала загроза перекидання вогню на будівлю. Пожежу ліквідували, однак вогнем знищено задню частину авто, салон, пошкоджено лакофарбове покриття. Під час пожежі ніхто не постраждав. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі автомобіля. Це вже другий випадок за останні 6 місяців, коли причиною займання авто стало порушення правил експлуатації електромереж і електроустаткування.

Варто зазначити, що авто майже повністю згорає приблизно за 3-5 хвилин. Тому у випадку пожежі, до приїзду пожежників, варто спробувати побороти стихію самостійно. Лише так ви зможете зберегти свій автомобіль частково неушкодженим. 5-літровий вуглекислотний або порошковий вогнегасник повинен бути в кожному транспортному засобі й знаходитися в доступному місці.

Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки, регулярний техогляд та належна підготовка до екстрених ситуацій допоможе уникнути пожежі на транспорті, а у разі потреби діяти швидко та впевнено.  • Автор:Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми