Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.10.2017 18:19

Міжнародне співробітництво сприяє інтегрованому розвитку громад  |  На шляху європейської інтеграції

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь і виступила на церемонії відкриття Чернівецького офісу Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ для проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та Програми з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «У-ЛІІД» (U-LEAD) з Європою. Урочистості відбулись за адресою: м. Чернівці, вул. Головна 16 за участю Регіонального директора GIZ в Україні та Білорусі пані Сабіне Мюллер, представників керівництва обласної та міської влади, Почесних консулів Німеччини та Австрії в Чернівцях, керівників низки неурядових організацій краю.

У своєму вітальному слові посадовець звернула увагу присутніх на значущість та актуальність діяльності  Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та інших міжнародних фундацій на теренах Чернівецької області у відповідальний період реформи системи місцевого самоврядування та створення обєднаних територіальних громад. Інга Маковецька висловила впевненість щодо успішної реалізації фінансованого урядами Німеччини та Швейцарії проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні, в якому, окрім Чернівців, беруть участь також Вінниця, Житомир та Полтава.

«Маю надію що за сприяння регіональної та міської влади, завдяки зусиллям громади міста та області Чернівці стануть прикладом для наслідування у справі втілення в життя міжнародних проектів та програм інтегрованого розвитку», - наголосила перший заступник керівника крайового парламенту.

Фотосесія

Tеми