Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.10.2017 17:27

Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича – 142 |  Вітаємо!

Професорсько-викладацький колектив, студентів та гостей святкових урочистостей, що відбулися з нагоди 142-ї річниці з дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, привітала сьогодні, 5 жовтня, радник голови Чернівецької обласної ради Альона Гливко.

«За дорученням голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, від імені депутатського корпусу крайового парламенту Буковини та від себе особисто щиро вітаю з днем народження нашого університету! Нині ЧНУ – це не тільки відомий на весь світ архітектурний ансамбль резиденції буковинських митрополитів. Це потужний науково-дослідницький центр, відомий в Європі та усьому світі. Окрім того, це один з найбільш популярних навчальних закладів України. Тому переконана, що дружній колектив ЧНУ й надалі робитиме все можливе, аби добра слава про рідний ВУЗ, здобутки та перемоги його викладачів та студентів продовжувала ширитися світом. У свою чергу представницька влада регіону буде й надалі підтримувати реалізацію будь-яких ініціатив, спрямованих на розвиток та підвищення статусу нашого університету», – наголосила Альона Гливко, звертаючись до присутніх.

Відтак, кращих викладачів та студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича посадовець відзначила Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми