Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.09.2017 14:17

Інга Маковецька: «Професія рятувальника дарована людям Господом!» |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистостях з нагоди Дня рятівника в Чернівецькому управлінні ДСНС України. Вона від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна  щиросердно привітала з професійним святом співробітників УДНС, підрозділів аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони області, учасників ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. «Буковинські рятівники є кращими з-поміж кращих у своїй професії, з честю та гідністю несуть свою нелегку службу у найбільш складних та небезпечних для власного життя та здоровя обставинах», - наголосила посадовець у своєму вітальному слові.

Інга Маковецька вручила почесні відзнаки кращим рятівникам. Серед нагороджених - молодший сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник караулу 14-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНСУ у Чернівецькій області Сергій Самборський, старший прапорщик служби цивільного захисту, командир відділення караулу 11-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНСУ у Чернівецькій області Руслан Райлян, старшина служби цивільного захисту, водій 12-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНСУ у Чернівецькій області Георгій Кирилюк, машиніста крану автомобільного краново-підйомного відділення групи ліквідації наслідків аварії Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНСУ у Чернівецькій області Ігор Кілочко.

Розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Почесною грамотою та цінним подарунком нагороджено Сергія Михайлюка, полковника служби цивільного захисту, начальника управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.

Фотосесія

Tеми