Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.09.2017 14:08

Удо Пушніг: Угода про партнерство між нашими регіонами потребує оновлення |  Міжнародне співробітництво

На цьому наголосив уповноважений Уряду Федеральної землі Карінтія (Республіка Австрія) пан Удо Пушніг під час протокольної зустрічі з керівником представницької влади Буковини Іваном Мунтяном сьогодні, 8 вересня. Так, сторони обговорили шляхи подальшого поглиблення транскордонної співпраці між Чернівецькою областю та Федеральною землею Карінтія Австрійської Республіки, а також засвідчили зацікавленість у спільній реалізації проектів у сферах освіти, науки, культури і місцевого самоврядування.

«Коріння співробітництва наших двох регіонів сягає початку 90-х років, коли були реалізовані перші транскордонні ініціативи, а його важливим елементом стали регулярні обміни студентами між Альпійсько-Адріатичним університетом Клагенфурта та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, та низка успішних проектів, реалізованих у сфері культури та збереження спільної історичної спадщини. Водночас нині угода про партнерство між нашими регіонами потребує оновлення, аби відповідати реаліям сьогодення та відкрити додаткові можливості для співпраці», – зазначив пан Пушніг.

«Жителі Чернівецької області високо цінують послідовну, незмінну позицію Уряду Австрійської Республіки та Уряду Федеральної землі Карінтія щодо територіальної цілісності України та непорушності українських кордонів. Дуже вагомим для нас є також активне сприяння з Вашого боку та з боку Почесного консула Австрії в Чернівцях Сергія Осачука спільній справі збереження та примноження національно-культурних традицій німецько-австрійської громади Чернівецької області. Щиро вірю, що спільними зусиллями ми ще більше наблизимо Буковину та Карінтію одну до одної», – відзначив у свою чергу Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми