Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.08.2017 17:35

Буковину відвідає глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні |  Міжнародне співробітництво

Робочий візит глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні анонсував сьогодні під час сьогоднішньої зустрічі з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком новопризначений координатор групи спостерігачів місії ОБСЄ у м. Чернівцях пан Оріано Мікалетті.

«Архітектурне надбання вашого міста вражає. Так само, як вражає рівень толерантності і доброзичливості жителів вашого краю, які є представниками різних етнічних спільнот. Мені би дуже хотілося, щоб традиція мирного проживання представників різних національностей на одній території стала відомою в Україні та за її межами. Гадаю, що візит глави місії ОБСЄ в Україні сприятиме цьому. Також місія зацікавлена у поглибленні співпраці в частині реалізації проектів у сфері туризму, надання послуг, соціальній сфері. Гадаю, що для початку ми могли б реалізувати один такий невеликий спільний проект», – відзначив спостерігач.

У свою чергу керівник представницької влади краю Іван Мунтян поінформував пана Мікалетті про склад та роботу Чернівецької обласної ради, зокрема, в частині міжрегіонального і транскордонного співробітництва.

«Існуюча практика проведення спільних засідань депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад дозволила нам прийняти низку важливих рішень щодо спільної реалізації транскордонних проектів. В тому числі, у сфері туризму. Так, ми домовилися про створення спільного туристичного маршруту, який би об’єднав визначні місця Північної та Південної Буковини. Відповідно ми будемо дуже раді подібній співпраці з представниками місії в Україні та усім гарним ініціативам», – зазначив посадовець.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми