Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.08.2017 16:50

Іван Мунтян: Служба безпеки допомогла подолати чимало перешкод на шляху до свободи й демократії в Україні |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до керівництва, особового складу та ветеранів Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області з вітальним словом з нагоди прийдешньої 26-ї річниці незалежності України сьогодні, 22 серпня.

«Двадцять шість років тому багато кому здавалося, що наступні кроки в житті молодої Української Держави будуть легкими. Втім виявилось, що на тернистому шляху до свободи та демократії ми зустріли чимало перешкод і труднощів, які з честю та мужністю подолали й продовжуємо долати. У багатьох випадках ми не змогли б впоратися з цими викликами без допомоги та професійної роботи вашої служби. Адже на вас та ваших колег покладено нелегкі, відповідальні завдання щодо збереження української державності і територіальної цілісності нашої незалежної Батьківщини. Також хочу підкреслити, що обласна представницька влада високо цінує ваш внесок у справу забезпечення правопорядку та конституційної законності на території нашого прикордонного краю», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Кращих співробітників УСБУ в Чернівецькій області посадовець нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми