Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.07.2017 11:41

Дії платника ПДВ, у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної |  Повідомлення податкової інспекції


Електронні формати Таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Таблиця може бути сформована та надіслана через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника», вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України.     Підтвердженням про отримання Таблиці є перша квитанція (квитанція про доставку). Після обробки та розгляду Комісією ДФС Таблиці платнику протягом п’яти робочих днів направляється друга квитанція, в якій зазначається інформація про результат розгляду (врахування/неврахування інформації).

При заповненні Таблиці необхідно вказати вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010).

В Таблиці зазначається код виду діяльності (згідно КВЕД), товари (послуги), які були використані при здійсненні операції, зазначеній у квитанції на призупинення, а також товар (послуга), який був реалізований по зазначеній накладній.

  • Автор:Начальник Сокирянської ОДПІ А.М.Петрів

Tеми