Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

20.07.2017 19:03

На Буковину прибув Патріарх Філарет |  Духовне життя

Сьогодні, 20 липня, на Буковину з архіпастирським візитом прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Зустрів та привітав на благословенній Буковинській землі предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Жителі нашого багатонаціонального та багатоконфесійного краю споконвіку живуть у мирі та злагоді. Така традиція може слугувати прикладом для решти регіонів України, особливо для тих, де зараз триває неоголошена війна. Дякую Вам за послідовну патріотичну та державницьку позицію Української Православної Церкви Київського Патріархату, за ту допомогу, яку Церква надає захисникам нашої держави і той внесок, який її віряни та служителі роблять у розвиток України та реалізацію державотворчих ініціатив», – відзначив керівник представницької влади краю під час спілкування з Його Святістю.

У свою чергу Патріарх Філарет наголосив на тому, що нині українці повинні бути особливо пильними: «Наш підступний ворог програв війну зброї і розпочав війну духовну, у якій намагається ввести нас в оману, пересварити і в чергове скористатися з цього. Тому аби не допустити занепаду Української Держави мусимо берегти нашу єдність та віру в Господа».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми