Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

14.07.2017 22:46

У столиці Буковини відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету |  Діяльність народних депутатів України

Членів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету та учасників його виїзного засідання, яке відбулося під головуванням Андрія Павелка на базі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича 14 липня, привітала перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька. «Жителі нашого краю завжди з нетерпінням чекають на зустріч з народними обранцями, втім сьогоднішня подія є особливою ще й тим, що за гарною традицією у регіонах, де відбуваються виїзні засідання бюджетного комітету Верховної Ради, стартують проекти з будівництва важливих об’єктів соціальної і транспортної інфраструктури. Сподіваюся, що й цього разу традиція спрацює і вже незабаром буковинці відчують позитив від сьогоднішнього засідання», – наголосила посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, учасники засідання заслухали інформацію керівників та представників структурних підрозділів Чернівецької обласної державної адміністрації про формування місцевих бюджетів регіону в умовах бюджетної та фінансової децентралізації, стан та перспективи розвитку дорожнього господарства, основні напрями реформування галузі охорони здоров’я краю, здобутки та проблеми у сфері будівництва об’єктів соціальної інфраструктури області, а також прийняли низку важливих рішень з цих питань.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми