Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

12.07.2017 10:17

Чи мають право проводити готівкові розрахунки неприбуткові організації з іншими організація чи приватними підприємствами в сумі понад 10 тис.грн.? |  Повідомлення податкової інспекції

Вищенаведені обмеження не застосовуються лише до: розрахунки підприємств (підприємців) з бюджетами та державними цільовими фондами; добровільні пожертвування та благодійну допомогу;– використання коштів, виданих на відрядження.

Варто знати, що порушення граничної суми розрахунків тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 163-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – накладення штрафу на фізособу – підприємця, посадових осіб юридичної особи від 100 до 200 н.м.д.г. (від 1700 грн до 3400 грн). За повторне порушення, вчинене особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення, передбачено штраф від 500 до 1000 н.м.д.г. (8500 – 17000 грн).

 

Начальник                                                                           А.М. Петрів

  • Автор:Начальник Сокирянської ОДПІ А.М.Петрів

Tеми