Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.07.2017 10:15

Останній день сплати плати за землю припадає на вихідний або святковий день коли сплатити ? |  Повідомлення податкової інспекції

Згідно з ст. 530 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами і доповненнями якщо у зобов’язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Тобто, граничний термін сплати плати за землю – 30 числа місяця, що наступає за звітним місяцем.

Слід зазначити, що нормами ПКУ не передбачено перенесення термінів сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день.

Отже, якщо останній день сплати плати за землю припадає на вихідний або святковий день, то її потрібно сплатити напередодні встановленого граничного терміну.
  • Автор:Начальник Сокирянської ОДПІ А.М.Петрів

Tеми