Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

04.07.2017 19:56

На 14-й сесії Чернівецької обласної ради |  Засідання сесії обласної ради

Сьогодні, 4 липня 2017 року, під головуванням керівника обласної представницької влади Івана Мунтяна відбулося пленарне засідання 14-ї сесії Чернівецької обласної ради VII скликання. Депутати крайового парламенту внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік, затвердили Регіональну програму «Буковинські студії VIII» (археологія, історія та культура Буковини (1359 – 1940р.р.) на 2017 – 2019 роки, Комплексну програму розвитку земельних відносин у Чернівецькій області на 2017 – 2021 роки, Регіональну програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області на 2017 – 2020 роки.

Також народні обранці заслухали та взяли до відома інформацію Чернівецької обласної виборчої комісії щодо визнання повноважень депутата обласної ради Віталія Захарюка, як наступного за черговістю у багатомандатному виборчому округу за списком Чернівецької обласної організації партії «Громадський рух «Народний контроль».

Відтак учасники пленарного засідання внесли зміни до низки комплексних програм регіонального розвитку, прийняли ряд звернень до центральних органів влади з актуальних питань життєдіяльності області. Зокрема, з відповідними змінами та доповненнями прийнято звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо укладання угод з урядами країн ЄС, які межують з Україною, про спрощений порядок перетинання спільного державного кордону, а також звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення усунення обласних рад від процесу внесення змін та затвердження перспективного плану формування територій об’єднаних громад краю.

Депутати крайового парламенту включили до порядку денного, розглянули та ухвалили відповідні рішення щодо низки інших важливих питань, що потребували невідкладного розгляду, проекти рішень з яких були розміщені на офіційному сайті Чернівецької обласної ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми