Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.06.2017 16:38

У столиці Буковини відзначили 21-у річницю Конституції України |  День для святкування

Участь в урочистостях, що відбулися у столиці Буковини сьогодні, 27 червня, з нагоди відзначення 21-ї річниці прийняття Основного Закону України, взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Разом з представниками влади та громади краю посадовець, поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку у середмісті Чернівців, відтак, привітав учасників урочистих зборів, що відбулися у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка.

«Конституція стала надійним фундаментом для подальшої розбудови нашої держави та усіх її інститутів. Окрім того, з прийняттям цієї основи з основ в Україні на законодавчому рівні людина, її життя, честь, гідність та свобода були визнані найвищою цінністю. Буремні події 2014 – 2017 років свідчать на користь того, що Основний Закон України не може залишатися формальним документом, адже суворі реалії сьогодення вимагають неупередженого удосконалення правової системи нашої держави та її законодавчого фундаменту. Разом з тим, на моє глибоке переконання, у жодному разі не можна допускати будь-яких спекуляцій довкола конституційного процесу, підміняючи Конституційні принципи принципом політичної доцільності», – наголосив керівник представницької влади Буковини.

Кращих жителів нашого краю Іван Мунтян відзначив високими нагородами, зокрема, нагородив учасника антитерористичної операції на Сході України Олега Конегу, волонтера Лідію Гаїну та голову Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Прпосвіта» імені Тараса Шевченка Остапа Савчука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми