Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.05.2017 10:30

Іван Мунтян: Гірські регіони та їх жителі потребують державної підтримки |  Життя територіальних громад

28 травня на стадіоні «Карпати» селища Путила відбулося традиційне районне свято виходу на полонину «Полонинська ватра», участь у якому взяли сільгоспвиробники та фольклорні колективи Путильського району, а також ентузіасти-вівчарі. З вітальним словом до учасників та гостей цьогорічної «Полонинської ватри» звернувся голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Усі ми добре знаємо, любимо і шануємо це неповторне дійство, сповнене споконвічних народних традицій та звичаїв. Та й як можна не любити цю теплу дружню зустріч, коли привітні путильські ґазди й ґаздині залюбки частують гонорових господарів полонин та їхніх вдячних гостей смачними гуцульськими стравами, а під карпатським небом лунають величаві трембіти! Водночас, сьогоднішня подія є яскравим свідченням необхідності підтримки владою гірських регіонів та їх жителів. Адже за святковим настроєм, який усім нам забезпечили трударі гір, стоїть щодення клопітка праця та умови, які аж ніяк не назвеш комфортними. Саме тому мусимо кожен на своєму рівні робити посильний внесок у розвиток наших Карпат», – відзначив посадовець, звертаючись до організаторі та гостей свята.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини відзначив Почесними грамотами та цінними подарунками Чернівецької обласної ради кращих працівників сільського господарства та лісомисливської галузі району. Також за мужність та героїзм, виявлені під час захисту незалежності і територіальної цілісності нашої держави, Іван Мунтян нагородив Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» учасника бойових дій на Сході України Іллю Фокшека.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми