Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

16.05.2017 13:09

На смерть Темістокля ВІРСТИ |  Слово на спомин

Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради глибоко сумують з приводу смерті видатного буковинця, визначного художника, архітектора та громадського діяча, академіка Національної академії мистецтв України Темістокля Вірсти (1923 – 2017 р.р.) та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

12 травня, на 95-му році життя відійшов у Вічність знаний і шанований в Європі та світі митець, щирий патріот України та Буковинського краю, громадянин Французької Республіки. За життя його художні твори складали гордість мистецьких експозицій у Франції, Італії, США, Японії, Бельгії, Швейцарії, Канаді. Впродовж багатьох десятиліть Темістокль Вірста підтримував дружні контакти з митцями України та Чернівецької області, надавав значну допомогу у становленні Вижницької школи мистецтв.

Світла пам’ять про вірного сина Буковинського краю, митця та громадського діяча світового рівня Темістокля Вірсту назавжди залишиться у вдячній пам’яті багатьох поколінь його сучасників та нащадків!

Tеми