Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.05.2017 16:54

Щодо скликання позачергової сесії обласної ради |  Діяльність депутатів обласної ради

13 травня 2017 року було скликано колегію Чернівецької обласної ради. На прохання голови обласної ради Івана Мунтяна депутати розглянули пропозицію голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука   скликати позачергову сесію обласної ради 15 травня 2017 року. Підставою для скликання сесії є, зокрема, необхідність оперативно розглянути проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік, а також внести зміни до Комплексної програми з охорони навколишнього природного середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2016 – 2018 роки та рішення 14-ї сесії обласної ради VI скликання від 14.03.2013 №5-14/13 «Про затвердження Регіональної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013 – 2017 роки». 

Під час обговорення цього питання обласні народні обранці запропонували скликати позачергову сесію обласної ради 16 травня 2017 року. На прохання членів колегії, конкретні пропозиції депутатів щодо розподілу відповідних бюджетних коштів, додатково отриманих з Державного бюджету, місцевих бюджетів області та інших надходжень, у розрізі районів області та виборчих округів будуть внесені з голосу та розглянуті безпосередньо під час пленарного засідання позачергової сесії крайового парламенту.

Учасники обговорення також попрохали голову обласної ради перед початком пленарного засідання позачергової сесії запропонувати депутатам включити до порядку денного низку інших важливих питань життєдіяльності області, що потребують невідкладного розгляду, проекти рішень з яких розміщені на офіційному сайті Чернівецької обласної ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми