Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.05.2017 15:10

Іван Мунтян: Дякую усім ветеранам війни та новітньому поколінню Героїв, які захищали та захищають нашу країну і народ |  Історія

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистих заходах, які відбулися з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сьогодні, 9 травня, на Соборній площі та у Центральному парку культури та відпочинку м. Чернівців. Так, керівник представницької влади краю вшанував пам’ять усіх українських воїнів, які загинули під час Другої світової війни і бойових дій на Сході України, а також поклав квіти до монументів перемоги.

«Дякую усім ветеранам війни та учасникам національно-визвольних змагань, їх близьким та рідним, які сьогодні прийшли вшанувати подвиг українських воїнів, за перемогу та мир. За мир, здобутий ціною мільйонів життів, який три роки тому порушила Росія, прийшовши на нашу землю з війною! Дякую й новітньому поколінню Героїв, які, не вагаючись, стали на захист нашої країни та народу й ціною власного здоров’я і життя зупинили ворога на східних рубежах нашої держави! Зважаючи на це, прошу ветеранів усіх військових формувань та усіх буковинців підтримувати наших оборонців, які нині прийняли почесну естафету захисту Батьківщини», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до краян.

Відтак, посадовець відвідав та привітав зі святом ветерана Другої світової Олену Щербатюк, батьків загиблого на Сході України учасника антитерористичної операції Віталія Чунтула та учасника національно-визвольних змагань, воїна УПА Святослава Мельничука.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми