Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

06.04.2017 14:43

Депутати крайового парламенту в гостях у ліцеїстів та юних спортсменів Новодністровська  |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

5 квітня перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька та заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук разом із депутатами обласної ради Альоною Гливко та Любов’ю Годнюк відвідали з робочим візитом м.Новодністровськ Сокирянського району, де ознайомилися з діяльністю обласних комунальних установ – Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та Новодністровської дитячо-юнацької спортивної школи.

Зокрема, депутати крайового парламенту поспілкувалися з керівниками вищезгаданих навчальних закладів Ігорем Статником та Віталієм Маркітаном, перевірили стан утримання навчальних, господарських будівель та майна вказаних установ, благоустрій прилеглої до цих будівель території, а також рівень їх матеріально-технічного забезпечення. Відтак, поспілкувавшись з вихованцями навчальних закладів, Інга Маковецька, Віталій Мельничук, Альона Гливко та Любов Годнюк  були приємно здивовані умовами їх проживання та навчання.

Відзначено належний рівень облаштування побуту вихованців Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також наявність усього необхідного навчального приладдя та спортивного інвентарю.

Насамкінець обговорено перспективи розвитку зазначених комунальних установ та шляхи вирішення окремих проблемних питань, які знаходяться у компетенції керівництва та депутатського корпусу Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми