Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.03.2017 16:47

Триває підготовка до проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу |  Спортивні події

Сьогодні, 29 березня, відбулося засідання Організаційного комітету з організації підготовки та проведення 5-7 травня 2017 року в м. Чернівцях ІІ етапу чемпіонату світу з мотоциклетного спорту на мотоциклах з колясками, участь у якому взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, члени організаційного комітету заслухали інформацію директора змагань Михайла Ротаря та президента Чернівецької обласної Асоціації «Техноспорт» Василя Каглянчука про хід підготовки та питання, які потребують першочергового вирішення. Зокрема, наголошено на необхідності проведення ремонту під’їзних шляхів, що ведуть до траси «Суперкрос», облаштування місць для паркування автотранспортних засобів, забезпечення безперебійного енергопостачання, залучення представників волонтерських організацій, формування призового фонду змагань.

Також за результатами засідання Організаційного комітету буде напрацьовано та направлено Міністерству молоді та спорту України низку пропозицій щодо перебування на теренах області закордонних делегацій та команд учасників вищезгаданих змагань.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми