Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

16.03.2017 16:20

Іван Мунтян: Маємо йти до перемоги з молитвою на устах та з Богом у серці |  Духовне життя

На цьому керівник представницької влади краю Іван Мунтян акцентував увагу учасників засідання обласної ради Церков та релігійних організацій, яке відбулося сьогодні, 16 березня. «Дякую усім вам за те, що у такий складний для країни час ви не залишаєтесь осторонь та робите свій внесок у нашу спільну перемогу. Споконвіку віра в Бога надихала захисників людей та безсмертні подвиги, укріпляла цілі народи на держави, давала надію навіть у найтемніші часи. Тому й нині маємо йти до перемоги з молитвою на устах та з Богом у серці», – відзначив посадовець.

Відтак, учасники засідання заслухали інформацію експертів та обговорили можливість спільного з регіональними електронними засобами масової інформації виготовлення та демонстрації телерадіоконтенту духовного спрямування. Також члени ради розглянули питання про внесення змін до Положення про обласну раду Церков та релігійних організацій і її персонального складу, а також низку актуальних питань міжцерковного діалогу та відносин між державою і церквою.

Насамкінець керівники церков та релігійних організацій області висловили стурбованість щодо релігійної ситуації на території АР Криму та на тимчасово окупованих територіях на Сході України, де мають місце численні порушення прав людини, зокрема, конституційного права на свободу совісті, та прийняли відкрите звернення, у якому ствердили духовну єдність з церквами на сході та півдні нашої держави, а також висловила сподівання на мирне врегулювання конфлікту і відновлення територіальної цілісності України.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми