Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.03.2017 19:17

24 березня відбудеться 12-а сесія Чернівецької обласної ради |  Засідання сесії обласної ради

Голова обласної ради Іван Мунтян підписав розпорядження «Про скликання 12-ї сесії Чернівецької обласної ради VІІ скликання» від 14 березня 2017 року № 38.

На підставі статті 46 та частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 розділу ІІ Регламенту обласної ради VIІ скликання 24 березня 2017 року об 11.00 в сесійній залі Чернівецької обласної ради (м. Чернівці, вул. Грушевського, 1) відбудеться 12-а сесія обласної ради VIІ скликання.

На розгляд сесії вноситься питання «Про інформацію прокуратури Чернівецької області про стан законності у Чернівецькій області за 2016 рік», «Про виконання обласного бюджету за 2016 рік», «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», «Про внесення змін до Плану заходів з реалізації у 2015 – 2017 роках стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2020 року», «Про програму економічного і соціального розвитку Чернівецької області на 2017 рік», інші питання.

На сесію запрошуються народні депутати України від Чернівецької області, голова та заступники голови обласної державної адміністрації, прокурор Чернівецької області, начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, начальник Управління СБУ в Чернівецькій області, голови районних рад та районних державних адміністрацій, Чернівецький та Новодністровський міські голови, голови рад об’єднаних територіальних громад, голова облпрофради, окремі керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.
  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми