Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.03.2017 17:51

Відбулося засідання колегії обласної ради |  Діяльність депутатів обласної ради

Насамперед, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян нагадав учасникам засідання, що наприкінці лютого громада Буковини вшановувала безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні – сміливців, які віддали свої життя за свободу, демократію та європейське майбутнє України. А днями виповнилося три роки з того дня, як від отриманого на Майдані вогнепального поранення помер чернівецький Герой Небесної Сотні Василь Аксенин. Відтак посадовець відзначив Почесними грамотами обласної ради активних учасників Революції Гідності Василя Савчука, Василя Тодеренчука, Андрія Гобу, Василя Шлемка та Світлану Левицьку.

Опісля члени колегії заслухали інформацію директора Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Анжели Дякової з питання «Про підсумки виконання зведеного бюджету області за 2016 рік», обговорили ситуацію з фінансуванням закладів освіти, охорони здоров’я та культури області в контексті реформи децентралізації, а також затвердили дату проведення засідання чергової сесії обласної ради та погодили проект її порядку денного.

Насамкінець, у зв’язку з початком нового етапу електронного декларування доходів та майна осіб, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування, в.о. завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Манастирський надав присутнім депутатам обласної ради роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми