Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.03.2017 17:45

Іван Мунтян: Це – наше спільне минуле та наш спільний біль |  Мистецькі заходи

Сьогодні, 2 березня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті виставки графічних робіт закарпатського скульптора та живописця, члена Національної спілки художників України Петра Матла, яка за сприяння Генерального консульства Угорщини в Ужгороді розпочала свою роботу в приміщенні Чернівецького обласного художнього музею.

«Картини Петра Матла символізують наше спільне минуле та наш спільний біль. Оскільки свого часу подібну біду довелося пережити й буковинцям – українцям, румунам та представникам інших національностей, цілі родини яких були репресовані або опинилися по різні боки кордону. Водночас, це дуже показовий урок, з якого українці та європейці повинні зробити правильні висновки. Адже зараз Росія вкотре вдалася до військової агресії проти України, але впевнений, що Україною вона не обмежиться. Тому нині дуже важливо об’єднати наші зусилля з усіма європейськими партнерами, аби зупинити агресора», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак Іван Мунтян подякував ГПершому заступнику Генерального консула Угорщини в Україні пану Ласло Віда та директору художнього музею Інні Кіцул за те, що виставки угорських та закарпатських митців у столиці Буковини стали вже доброю традицією, а також ознайомився з пересувною експозицією документальної виставки на тему повоєнних більшовицьких репресій та депортації етнічних угорців Закарпаття.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми